Projektowanie stron www Bydgoszcz

ProjektMS

Projektowanie stron internetowych

O Mnie

Oferta

Realizacje

Wycena

Rekomendacje

Kontakt

Rekomendacje Projektowanie stron www, logo, wizytówki, ulotki

Zapraszam do zapoznania się z opiniami oraz zachęcam dodać własną opinię. Jeśli chcesz zostawić swoją opinię zapraszam tutaj.

  review rating 5  Jestem pod ogromnym wrażeniem współpracy z Panem Mariuszem przy projektowaniu i tworzeniu strony internetowej autora książek. Cierpliwość, profesjonalne podejście, stały kontakt, trafne sugestie, a przy tym najwyższa jakość świadczonych usług w stosunku do bardzo atrakcyjnej ceny to coś, z czym jeszcze się nie spotkałem. Na pewno będę polecał wszystkim tę firmę, bo jest gwarantem zadowolenia.

  thumb Tomasz Michalik
  1/28/2020

  review rating 5  Jestem bardzo zadowolona z usługi. Pan Mariusz wysłuchał mojej wizji dodał coś od siebie i tak powstało wspaniale nowe logo, wizytowka oraz ulotka. Ceny są bardzo atrakcyjne w porównaniu z konkurencją. Na pewno jeszcze będę korzystać z usług. Zasłużone 5 gwiazdek.

  thumb Anna Leśniewska
  1/30/2020

  review rating 5  Kontakt z Panem Mariuszem na najwyższym poziomie. Wszystkie ustalenia zostały wykonane w profesjonalny sposób. Porady, które udzielił Pan Mariusz w trakcie projektowania strony mojej firmy przyniosły pozytywne skutki. Współpraca przebiegła szybko, skutecznie oraz rzeczowo. Teraz Pan Mariusz administruje moja stronę. Polecam w 100 %. 5 gwiazdek za profesjonalizm, kontakt, szybkość, skuteczne porady, CENA ! Polecam !

  thumb Aleksander Kosecki
  1/28/2020

0